Do sprzedaży CAŁA KAMIENICA z lokalem użytkowym.

Do sprzedaży CAŁA KAMIENICA z lokalem użytkowym.
Głogów, powiat głogowski, województwo dolnośląskie, 67-200, Polska
Sprzedaż 1.700.000 PLN - Dworek / Pałac / Kamienica, Lokal
480 m2 2010 rok budowy 250 m2

Do sprzedania NOWA (wybudowana w 2010 roku) kamienica usługowo-mieszkalna.

Kamienica położona tuż przy głównym pasażu Starego Miasta, Rynku i Ratuszu.

Nieruchomość  składa się z 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacji podziemnej, każda o powierzchni  około 80 m2.

Obecnie kamienica jest użytkowana jako jeden dom, ale z uwagi na niezależność poszczególnych poziomów (klatka schodowa, instalacje na poszczególnych poziomach) istnieje możliwość wyodrębnienia w kamienicy odrębnych lokali.

poziom -1: otwarta powierzchnia z częścią sanitarną, kotłownią i dwoma niezależnymi toaletami;

poziom 0 (parter): lokal handlowo-usługowy z dużą witryną, wejściem od strony ulicy i schodami do poziomu -1;

– poziom 1 (I piętro):  otwarta przestrzeń, możliwość postawienia ścianek działowych (niezależne mieszkanie z kuchnią i łazienką), dodatkowo kominek;

– poziom 2 (II piętro): salon z otwartą kuchnią (instalacje),pokój – sypialnia z wyjściem na balkon, łazienka z wanną, prysznicem i toaletą;

poziom 3 (III piętro): salon z otwartą kuchnią (instalacje), pokój – sypialnia z wyjściem na balkon, łazienka z prysznicem i toaletą;

– poziom 4 (IV piętro): salon z otwartą kuchnią w zabudowie, pokój – sypialnia z wyjściem na balkon, łazienka z wanną i toaletą.

Budynek ocieplony i wykonany z wysoko jakościowo materiałów, podłoga na klatce schodowej z granitu, poręcze w klatce schodowej i balustrady balkonowe kute. Okna nowe drewniane.  Rolety antywłamaniowe. Drzwi i ościeżnice drewniane. W całym budynku system alarmowy i system odkurzania centralnego.

Kamienica kompletnie urządzona we wszystkie niezbędne instalacje.

Budynek ma możliwość wynajmu każdego piętra z osobna. Obecnie lokal handlowo-usługowy jest długoletnio wynajmowany. Istnieje możliwość przejęcia najemcy i kontynowanie umowy wynajmu.

Wszystkie media miejskie.

Dodatkowo do kamienicy przynależy zamykany garaż. Przed budynkiem miejsca parkingowe.

Widok na Ratusz.

Bardzo dobra lokalizacja. W sąsiedztwie inne kamienice mieszkalno-usługowe, lokale, sklepy, biura, kancelarie, Ratusz, sąd, itd. Idealne miejsce dla Inwestorów oraz na prowadzenie działalności gospodarczej.

W okolicy pełna infrastruktura.

Gorąco polecam i zapraszam na prezentację.

Notka prawna

Powyższe informacje mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Zastrzegamy możliwość pomyłek, które sprostujemy natychmiast po ich wykryciu.

Mapa nieruchomości

Podobne Nieruchomości